0

BIVŠI IGRAČ ZVEZDE ZATRESAO MREŽU U ŠPANIJI: Štoper nastavio sa fenomenalnim izdanjima! (VIDEO)

Objavljeno: 02.04.23 u 15:20

Sve veća borba za opstanak!

U okviru 27. kola LaLige fudbaleri Selte Vigo ugostili su ekipu Almerije na stadionu ‘De Balaidos’. Posle 45 minuta borbe rezultat je 1:2 u korist gostujućeg sastava koji vodi grčevitu borbu za opstanak u eliti španskog fudbala.

Prvi pogodak na utakmici viđen je već u osmom minutu, kada je na asistenciju Lukasa Robertonea mrežu Selte zatresao reprezentativac Srbije, Srđan Babić.

Argentinac je na odličan način izveo udarac iz ugla, a nekadašnji štoper Crvene zvezde i svetski šampion sa omladinskim nacionalnim timom Srbije vrhunski je reagovao i upisao se u strelce.

Domaćin je kasnije izjednačio preko Harisa Seferovića, da bi u 32. minutu Arnau Puigmal ponovo doveo Almeriju u vođstvo.