head coach Darko Milisavljevic (L) Milos Vidovic Filip Ivanovic Djordje Jovanovic Radnicki Kragujevac v Partizan, Mozzart Super Liga 2022/2023 match on stadium Cika Daca on August 28, 2022 in Kragujevac, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

GOLEADA NA ČIKA DAČI: Radnički i Spartak podelili bodove! (VIDEO)

Objavljeno: 01.04.23 u 16:25

Dobar meč!

Fudbaleri Radničkog 1923 i Spartaka iz Subotice remizirali su, 2:2, u okviru 28. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Na Čika Dači viđen je meč koji je iznad nivoa domaćeg šampionata, a postignuto je čak četiri gola.

U 20. minutu domaći su načeli mrežu Subotičana. Đurić je proigrao Čolovića koji je pogodio za 1:0.

Ipak, Spartak je uspeo da se vrati već do poluvremena. U 38. minutu izjednačenje je doneo Petar Stanić, pozajmljeni igrač Crvene zvezde.

Nedugo nakon starta drugog poluvremena, Spartak dolazi do kompletnog preokreta. Bijelović je pronašao Srećkovića koji je doneo prednost gostima.

Nije se Radnički predao te su do kraja uspeli da iščupaju bod. U 77. minutu pogodio je Činedu, za konačnih 2:2.