1
Evroliga

IVANOVIĆ NAKON ‘PIROVE POBEDE’: ‘Borili smo se kao da imamo ogromne šanse za TOP8!’

Objavljeno: 31.03.23 u 23:45

Može da bude zadovoljan pobedom.

Košarkaši Crvene zvezde večeras su na gostovanju savladali ekipu Asvela rezultatom 60:76, a nakon meča svoje utiske izneo je trener ‘crveno-belih’, Duško Ivanović:

‘Veoma sam srećan sa drugih 20 minuta, u prvih 20 minuta smo bili bez energije, odbrane i samopouzdanja, dok je drugo poluvreme imalo drugačiju odbranu, posebnu energiju i tranzciiju, tražili smo bolje opcije. Ovih 20 minuta smo igrali kao tim i to je ključ da se dobije utakmica.’ – rekao je Ivanović, a potom prokomentarisao konstataciju novinara da su ispali iz trke za TOP8:

‘Ne znam, kako je bio ovakav rezultat na kraju, da li smo imali šanse. Poslednje dve utakmice smo se borili kao da smo imali šanse, ogromne šanse.’ – zaključio je trener Zvezde.