0

SRBIJA SAMA PROSULA POBEDU I OSTALA BEZ EVROPSKOG PRVENSTVA: Poljska u neverovatnoj završnici obezbedila prvo mesto u grupi!

Objavljeno: 28.03.23 u 17:24

Neverovatan pad koncentracije.

Omladinska reprezentacija Srbije (U19) ostala je bez plasmana na Evropsko prvenstvo i to kako! Nakon sat vremena fudbala, naši momci su vodili sa 2:0 protiv Poljske i sve je išlo po planu.

Strelci za našu selekciju bili su Petković sa bele tačke u 32. minutu i Mimović u 60. minutu. Treba napomenuti da je strelac prvog gola već u prvom poluvremenu zaradio dva žuta kartona.

Sve je krenulo po zlu u 79. minutu utakmice, kada je Žan Karl Simić postigao autogol, da bi Matijevič svega dva minuta pre kraja poravnao rezultat i ugasio nade našim reprezentativcima.