0

during the UEFA EURO 2024 Qualifiers Group G match between Montenegro and Serbia at City Stadium on March 27, 2023 in Podgorica, Montenegro. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

VLAHOVIĆ DRUGIM POGOTKOM POSTAVIO KONAČAN REZULTAT: Munjevita kontra Srbije i fenomenalan pas Živkovića! (VIDEO)

Objavljeno: 27.03.23 u 22:52

Zaslužen trijumf Orlova.

Fudbaleri Srbije savladali su selekciju Crne Gore na gostovanju u drugom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Rezultat je bio 0:2, a oba pogotka je postigao napadač Juventusa Dušan Vlahović.

Prvi gol, videli smo u 79. minutu, posle centaršuta Mladenovića. On je uputio loptu oštro i po zemlji, a sve to je iskoristio maestralni Vlahović, koji je matirao rivala.

Drugi pogodak videli smo u samoj završnici meča, tačnije u 95. minutu. Lukić je dobio dobru loptu od Živkovića, protrčao je po desnoj strani i pokušao je da uputi pas ka Vlahoviću. To mu je uspelo iz drugog pokušaja, a srpski napadač je bio pribran i tako postavio konačan rezultat.