0

ŠVAJCARCI OBORILI JEDAN REKORD I TO NA TLU SRBIJE: Renato Štefen će pamtiti ovu utakmicu! (FOTO)

Objavljeno: 25.03.23 u 21:46

Nastavljaju sa dobrim partijama.

U okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj 2024. godine fudbaleri Belorusije ugostili su Švajcarsku na stadionu ’Karađorđe’ u Novom Sadu. Oni ne mogu igraju domaće utakmice na svom terenu zbog sankcija koje je UEFA uvela toj zemlju.

Gosti će pamtiti po lepom gostovanje u Srbiji, jer su savladali Beloruse rezultatom 5:0, a krilni igrač Lugana Renato Štefen uspeo je da oborio državni rekord za najbrži het-trik. On je već do 30. minuta uspeo da postigne tri pogotka. Štefen je prvi pogodak postigao u 4. minutu, drugi u 17. i treći u 29.