0

KVALIFIKACIJE ZA EVROPSKO PRVENSTVO: Englezima derbi večeri, Ronaldo vodio Portugal do ubedljive pobede! (VIDEO)

Objavljeno: 23.03.23 u 23:55

Reklo bi se da su favoriti opravdali svoje uloge.

Derbi večeri videli smo u Napolju, gde je srpski sudija Srđan Jovanović delio pravdu u duelu Italije i Engleske. Slavili su gosti sa ‘ostrva’ rezultatom 1:2. Povela je Engleska u 13. minutu preko Deklana Rajsa, da bi neposredno pre kraja prvog dela susreta na 0:2 povećao Hari Kejn. Nadu domaćinu doneo je Retegi u 56. minutu, ali se rezultat do kraja susreta nije menjao.

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели England football team (@england)

Večerašnjim pogotkom, Hari Kejn postao je najbolji strelac u istoriji nacionalnog tima Engleske.

Reprezentacija Portugala je deklasirala Lihtenštajn sa 4:0, a strelci su bili Kanselo, Bernardo Silva i Kristijano Ronaldo u dva navrata.