0

(POLUVREME) ZVEZDA SE PROBUDILA U FINIŠU: Minimalno vođstvo beogradske ekipe u Kruševcu! (VIDEO)

Objavljeno: 19.03.23 u 17:48

Zvezda vodi!

Fudbaleri Napretka iz Kruševca u okviru 27. runde Mozzart Bet Superlige Srbije dočekali su Crvenu zvezdu. Na poluvremenu gosti vode sa 1:0 golom Mirka Ivanića.

Prvih pola sata utakmice proteklo je u veliko borbi, koja nije donela neke velike prilika, pa čak ni poluprilike. Međutim od 31. minuta aktuelni šampion Srbije, dodao je gas.

Odlično je tekla akcija crveno-belih. Sve je krenulo od Mitrovića, koji je uposlio Viga, a Argentinac je centrirao. Atraktivno je pokušao Pešić, a na kraju je to ispala odlična asistencija za Bukarija koji je glavom loptu poslao preko prečke.

Još jednom je Zvezdin brzonogi fudbaler pokušao u 35. minutu, ali je bio spreman golman Napretka, Petrić.

Samo tri minuta kasnije, pritisak crveno-belih se isplatio. Odlično je Bukari istrčao kontru, sačekao, centrirao, a Ivaniću je ostao lakši deo posla.

Do kraja prvog dela igre, crveno-beli su zadržali prednost.