0

NAPOLI GAZI SVE PRED SOBOM: Šou Kvarachelije i Osimena, Fiorentina minimalna protiv Lećea!

Objavljeno: 19.03.23 u 17:15

U ovom trenutku niko ne može da se suprotstavi ekipi iz Napulja

Napoli je ubedljivo savladao ekipu Torina u gostima sa 0:4. Izabranici Spaletija su sada pobegli Interu na neverovatnih 21 bod prednosti, uz utakmicu više.

Meč su obeležili kao i po običaju, Khviča Kvarachelija i Viktor Osimen. Nigerijski napadač je tresao mrežu u 9. i 51. minutu dok je Gruzijac upisao gol iz penala u 35. minutu i asistenciju za Endombelea u 68. minutu.

U Florenci je odigran meč između Fiorentine i Lećea a domaća ekipa je slavila minimalnim rezultatom. Jedini gol na meču viđen je u 27. minutu a tragičar je bio, Antonio Galo, koji je postigao autogol. Nikola Milenković, srpski reprezentativac, odigrao je ceo meč za Fiorentinu.