0

MILAN DOŽIVEO NOVI PORAZ: Liga šampiona sve dalje! (VIDEO)

Objavljeno: 19.03.23 u 00:01

Loša forma ‘rosonera.’

Fudbaleri Milana poraženi su od Udinezea rezultatom 3:1 na ‘Dačia Areni‘ u okviru 27. kola italijanske Serije A i tako zakomplikovali plasman u Ligu šampiona naredne sezone. Domaći su došli do prednosti golom Rikarda Pereire, na asistenciju Lazara Samardžića u 10. minutu. Izjednačenje je doneo Zlatan Ibrahimović u 45 minutu i tako postao najstariji strelac u istoriji Kalča sa 41 godinom i 165 dana. Minut kasnije, Beto dovodi svoj tim ponovo u vođstvo 2:1.

Konačan rezultat 3:1 postavio je Eizibue u 69. minutu. Milan sada ima 48 bodova i trenutno je četvrti sa bodom više od Rome, ali i sa utakmicom više. U narednom kolu izabranike Stefana Piolija čeka teško gostovanje u Napulju. Udineze ima 38 bodova i nalazi se na osmoj pozciji i u narednom kolu gostuju Bolonji.