Mozzart Super Liga Srbije match between fk Cukaricki and fk Vozdovac was played in Belgrade, March 19th, on Cukaricki stadium (Photo by Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©)

ČUKARIČKI SLAVIO: Voždovac ispustio prednost, dva penala na ‘brdu’! (FOTO)

Objavljeno: 19.03.23 u 21:07

Sjajan duel na Banovom brdu!

Fudbaleri Čukaričkog su na svom stadionu dočekali ekipu Voždovca u okviru 27. kola Superlige Srbije. Tokom prvih 45 minuta mnogo bolji bio je domaći tim, koji nije realizovao baš sve šanse. Prednost Čukaričkom doneo je Kovač, ali taj gol je poništen zbog ofsajda.

Nekoliko minuta kasnije do prednosti stiže Voždovac! Precizan sa bele tačke bio je Burmaz u 20. minutu utakmice, a penal je dosuđen jer je jedan od domaćih igrača igrao rukom.

Izjednačenje domaćinu donosio Tomović na asistenciju Lučića. Fenomenalan pogodak, za televizijske špice priredio nam je mladi vezista.

U nastavku susreta prednost domaćem sastavu sa bele tačke doneo je kapiten Marko Docić, dok je konačnih 3:1 postavio Đorđe Ivanović u 61. minutu susreta.