0

KAKVO POJAČANJE ZVEZDA DOBIJA: Olajinka nastavlja da rešeta mreže po Češkoj!

Objavljeno: 18.03.23 u 19:20

Fantastična forma!

Slavija iz Praga i Slovan iz Libereca od 18 časova igraju susret 24. kola češkog prvensva. Na poluvremenu rezultat je 1:1.

U 25. minutu domaćini su poveli golom Lukasa Cerva, ali prednost nije dugo trajala.

Pet minuta kasnije, pojavio se novi napadač Crvene zvezde, Piter Olajinka, koji je novim golom doneo izjednačenje svom timu.

David Dudera je dobro šutirao sa ivice kaznenog prostora, a golman je samo odbio loptu na koju je naleteo Olajinka te prikucao loptu u mrežu.

Sa ovim pogotkom, napadač je nastavio sa odličnom serijom pogodaka, s obzirom da je pogodio u prošlom kolu protiv Viktorije Plzenj. Takođe, bio je dvostruki strelac protiv Slovackog pre tri kola.

Podsećamo, Piter Olajinka će Zvezdinu opremu zadužiti na leto, a ugovor sa njim je potpisan zimus.