0

FENJERAŠ ŠOKIRAO TOTENHEM: Aston Vila pokazala Liverpulu kako se igra protiv Bornmuta!

Objavljeno: 18.03.23 u 18:12

Raspucane ekipe!

Fudbaleri Sautemptona i Totenhema podelili su bodove u 28. kolu engleske Premijer lige – 3:3.

U samom finišu prvog poluvremena Pevci su načeli domaće golom koji je postigao Poro. Međutim, već u prvom minutu drugog poluvremena Sautempton je poravnao.

Vrlo brzo Totenhem je došao do prednosti od dva razlike. Prvo je Kejn pogodio u 65. minutu da bi prednost uvećao Ivan Perišić 10 minuta kasnije.

Potom je usledio potpuni povratak domaćih. Prvo je u 77. minutu Teo Volkot smanjio na 3:2, da bi Vord-Praus u nadoknadi vremena doneo bod svojoj ekipi sa bele tačke.

Nakon ogromne pobede nad Liverpulom, Bornmut je poražen od Aston Vile u Birmingemu – 3:0.

Već u 7. minutu Daglas Luiz je načeo popularne ‘trešnjice’.

Dugo se nisu predavali igrači gostiju, ali u poslednjih 10 minuta sve je bilo rešeno golovima Remzija i Buendije.