0

DORTMUND DEKLASIRAO KELN: ’Milioneri’ na kratko skinuli Bajern sa vodeće pozicije! (VIDEO)

Objavljeno: 18.03.23 u 23:29

Borusija nemilosrdna.

U okviru 25. kola nemačke Bundeslige odigrali su Borusija Dortmund i Keln, a domaći su slavili ubedljivim rezultatom 6:1. Rafael Gereiro je već u 15. minutu doneo radost ’zutocrnima’, a dva minuta kasnije na asistenciju Gererira, Sebastain Ale povećava prednost na 2:0. U 32. minutu kapiten Dortmunda Marko Rojs povećava prednost na 3:0, da bi u 36. minutu Malen pogodio za velikih 4:0. Gosti su uspeli da smanje prednost na 4:1 golom Zelkea u 42. minutu.

Borusija je nastavila istim tempom i u drugom poluvremenu, a u 69. minutu drugi gol na utakmici postiže Ale. Konačan rezultat postavio je Marko Rojs, koji je postigao svoj drugi pogodak na meču.

Izabranici Edina Terzića sad imaju 53 osvojena boda i sa utakmicom manje su skinuli Bajern sa prve pozicije, dok je Keln ostao na 13. poziciji sa 27 bodova.