0

NJUKASL SLAVI ISAKA: Penal u poslednjim momentima za velika tri boda! (VIDEO)

Objavljeno: 17.03.23 u 23:24

‘Svrake’ nastavljaju da sanjaju o Ligi šampiona!

Fudbaleri Notingem Foresta dočekali su ekipu Njukasla u okviru 28. kola engleske Premijer lige. Slavili su gosti rezultatom 1:2, nakon velikog preokreta.

Prednost domaćinu doneo je Emanuel Denis u 26. minutu susreta. U poslednjim momentima prvog dela susreta, švedski napadač Aleksander Isak uspeo je da poravna rezultat na asistenciju Viloka. Prosto neverovatna situacija viđena je u drugom poluvremenu, jer je pobedonosni gol za Njukasl postigao takođe Isak i to ponovo u sudijskoj nadoknadi, ovog puta sa bele tačke.

Notingem je sada u moru ekipa koje se nalaze u donjem delu tabele i bore se za opstanak, dok je Njukasl u poziciji da su nadomak mesta koje vodi u Ligu šampiona.