0

ISTORIJA JE ISPISANA: ‘Tri komada’ za tri minuta!

Objavljeno: 15.03.23 u 19:57

Potpuna dominacija gostiju!

Ekipa turskog Bašakšehira dočekala je na svom terenu goste iz Belgije, Gent u okviru Lige konferencija. Prvi meč okončan je bez pobednika, 1:1, a večeras nije bilo dileme ko će proći dalje.

Pitanje pobednika bilo je rešeno nakon prvih 45 minuta utakmice. Gift Orban je postigao het-trik za svega tri minuta i tako u potpunosti slomio bilo kakav otpor rivala. On je pogađao u 31, 32 i 34. minutu susreta. Do kraja prvog dela igre, pobedu je overio Kujpers u 37. minutu susreta. U samoj završnici utakmice, domaćini su postigli počasni pogodak.

Ukupnim rezultatom 2:5, gostujuća ekipa plasirala se u narednu rundu Lige konferencija.