Košarka

‘PROBLEMI U RAJU?’: Zvezda Denvera kipti – ‘Celu četvrtinu me držao na klupi!’

Objavljeno: 13.03.23 u 12:22

Potencijalni sukob?

Košarkaši Denver Nagetsa poraženi su od Bruklin Netsa rezultatom 122:120, a ponovo je izvanrednu utakmicu odigrao srpski reprezentativac Nikola Jokić. Juče je Jokić na terenu proveo oko 39 minuta, a zabeležio je 35 poena, čak 20 skokova i 11 asistencija.

Nakon poraza, vidno frustriran bio je njegov saigrač, Majkl Porter Džunior, koji je okrivio trenera Melouna:

‘Celu četvrtu četvrtinu me je trener držao na klupi i pustio me na 20 sekundi do kraja, ako se dobro sećam. Tako da… Baš je bilo moguće da uhvatim ritam posle toga.’ – rekao je Porter.

Denver se nalazi u nešto lošijoj seriji rezultata, ali su i dalje prvi u Zapadnoj konferenciji.