AdmiralBet ABA Liga

VELIKA POBEDA ZA IGOKEU: ‘Panteri’ platili ceh lošeg prvog poluvremena!

Objavljeno: 11.03.23 u 21:59

Sačuvali su prednost sa poluvremena!

Igokea je na svom terenu dočekala ekipu FMP-a iz Železnika u okviru 21. kola ABA lige. Videli smo jedan dinamičan meč, koji nam je doneo dva potpuno različita poluvremena. Tokom prvih 20 minuta igre, dominirala je domaća ekipa, dok su gosti obeležili drugi period susreta. Konačan rezultat je bio 77:70 u korist domaćina.

Najbolji u redovima domaćeg tima bio je Kraford sa 19 poena i četiri asistencije, a pratili su ga Tanasković sa 14 i Đorđević sa 12 poena i osam skokova. Kod ekipe iz Železnika istakao se Mur sa 17 poena, Stepanović sa 13 i Mening sa 11 poena.