0

REAL NA BRAZILSKI POGON: Madriđani preokretom ostali u trci za titulu! (VIDEO)

Objavljeno: 11.03.23 u 17:22

Ne predaje se kraljevski klub!

Real Madrid je nakon preokreta savladao Espanjol, 3:1, u okviru 25. kola španske La Lige i tako zadržao kakav takav priključak za Barselonom.

U 8. minutu šok na Bernabeuu. Sančez je ubacio loptu, a Đoselu je bio na pravom mestu za veliko slavlje fudbalera Espanjola.

Ipak već do poluvremena bilo je 2:1 za domaće. U 22. minutu stiglo je izjednačenje nakon solo prodora Vinisijusa koji je preciznim udarcem matirao Pačeka.

Potpuni preokret usledio je u 39. minutu. Nakon centaršuta Čuamenija, sjajno je skočio Eder Militao i pogodio mrežu gostiju.

Konačnih 3:1 u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena postavio je, pomalo zaboravljeni, Marko Asensio.