0

NOVI PORAZ INTERA: Trka za Ligu šampiona sve neizvesnija!

Objavljeno: 11.03.23 u 08:50

Specija presudila ,,neroazurima.’’

U okviru 26. kola italijanske Serije A odigrali su Specija i Inter. Izabranici Siomonea Inzagija poražen su rezultatom 2:1 i time zakomplikovali učešće u Ligi šampiona naredne sezone. Za tu poziciju se još bore i Lacio, Milan, Roma i Atalanta.

Gosti su bolje ušli u meč i već u 13. minutu su mogli da dođu do prednosti, ali je Lautaro Martinez bio neprecizan sa bele tačke. Specija je to kaznila u 55. minutu, a strelac je bio Danijel Maldini.

Inter se nije predavao i bio bolja ekipa. To se isplatilo tek u 83. minutu kada je Romelu Lukaku realizovao penal. Nada za ekipu sa ,,Đuzepe Meace’’ ugašena je četiri minuta kasnije kada je Embala Enzola pogodio sa bele tačke za konačnih 2:1 za domaćina.