0

ČELSI NASTAVLJA NIZ POBEDA: Četa Grema Potera nadigrala Lester za nova tri boda!

Objavljeno: 11.03.23 u 18:25

Odlične utakmice u Premijer ligi

Fudbaleri Čelsija su opravdali ulogu favorita pošto su na gostovanju ekipi Lestera upisali pobedu od 1:3 u okviru 27. kola engleske Premijer lige.

Od samog početak je četa Grema Potera diktirala tempo, a prvi pogodak postiže Ben Čilvel u 11. minutu meča čime donosi prednost svom timu.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Uprsko boljoj igri gostiju Lester je imao spreman odgovor, pa u 39. minutu poravnanje rezultata donosi Daka.

Čelsi nije hteo da na odmor ode sa nerešenim ishodom, a za to se postarao Haverc koji trese mrežu domaćina u šestom minutu nadoknade.

Do kraja meča je viđen još samo jedan pogodak, a strelac za „plavce“ u 78. minutu je bio hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić.

Sa druge strane Totenhem je na svom terenu uspeo da savladao Notingem Forest sa 3:1, Lids i Lester su odigrali 2:2, a Everton je upisao važnu pobedu protiv Brentforda.