Milutin Vidosavljevic (L) celebrates after scoring a goal with Luka Zoric and Nikola Milicic (R) during the Partizan v Radnicki 1923 Kragujevac - Mozzart Super Liga 2022/2023 match on stadium FK Partizan (JNA) on February 27, 2023 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

BEZ PROBLEMA ZA RADNIČKI: Napredak lako pao u Kragujevcu! (VIDEO)

Objavljeno: 11.03.23 u 16:35

Ubedljiva pobeda!

Fudbaleri Radničkog 1923 savladali su Napredak iz Kruševca rezultatom 3:0 u 26. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.

Pitanje pobednika bilo je praktično poznato već nakon prvih 45 minuta igre. Vrlo rano su Kragujevčani stigli do prednosti. U 12. minutu Vasilije Đurić je doneo prednost.

Na 2:0 u 31. minutu povećao je Miloš Vidović, a konačan rezultat od 3:0 postavio je strelac prvog gola, Vasilije Đurić u 69. minutu.

Za Kragujevčane ovo je prva pobeda u prolećnom delu sezone, a ukupno 7 utakmica su čekali na trijumf. Poslednji put su slavili u novembru protiv Radnika iz Surdulice.

U narednom kolu gostuju ekipi Mladosti GAT, dok će Napredak dočekati Crvenu zvezdu, a pre toga u okviru Kupa Srbije gostuju u Subotici timu Spartaka.

Radnički je na osmoj poziciji sa 30 bodova dok se dva mesta ispod nalazi Napredak sa 26 bodova.