0

AUTOGOL ZA ULAZAK U ISTORIJU: Filip Stanković zatresao sopstvenu mrežu! (VIDEO)

Objavljeno: 08.03.23 u 09:50

Drugi najbrži gol ikada u Erediviziji!

Prošlog vikenda u okviru nacionalnog prvenstva Holandije sastali su se Volendam i Emen. Domaćin je slavio sa sigurnih 3:1, ali jedan od najzanimljivih detalja viđen je odmah nakon povratka sa najduže pauze.

Samo 16 sekundi u drugom poluvremenu bilo je dovoljno fudbalerima Emena da se raduju. Golman Volendama, Filip Stanković, zatresao je sopstvenu mrežu nakon što se lopta odbila od stative i pogodila ga u telo.

Sin legendarnog Dejana Stankovića je tako ušao u istoriju tamošnjeg takmičenja, jer je to drugi najbrži gol u drugom poluvremenu ikada u Erediviziji.

Uprskog činjenici da je na 23 meča ove sezone primio čak 53 gola, mladi Stanković je jedan od najboljih pojedinaca u svom timu. Veće zasluge za neuspeh sleduju ostatku tima koji ne blista od starta takmičarske godine.