0
Niže lige

FOTO: Radnički 1905

DERBI VOJVOĐANSKOG SEVERA: Očekuje se preko 4000 ljudi na tribinama u Bajmoku!

HotSport
Objavljeno: 07.03.23 u 09:59

Očekuje se spektakl o kojem će se sigurno dugo pričati! 

Derbi kola u najavi, Radnički 1905 iz Bajmoka, protiv Bačke 1901 iz Subotice. Susret 17. kola Vojvođanske fudbalske lige Sever koji svi jedva čekaju. Uoči tog susreta, sekretar Radničkog 1905 – Mladen Marinković, rekao je:

„Nakon osvojenog boda protiv ekipe iz Bačkog Petrovca našoj ekipi sledi još jedna važna utakmica sa dobrom poznatim protivnikom Bačke 1901 iz Subotice, svaki put kada se naše ekipe sastanu očekuje se odličan meč. U prvom delu smo igrali nerešeno 1:1 u gostima, sada ih dočekujemo i nadamo se pobedi. Ekipa vredno trenira i sprema se za pravi lokalni derbi. Nažalost na raspolaganju nećemo imati dva važna šrafa Stojanović Veljko i Tosenberger Dario kojima sledi suspenzija zbog žutih kartona, ali pošto je ekipa vredno radila, trener Florim će imati dostojne zamene za njihove pozicije. Nadamo se pobedi i ovom prilikom pozivam sve navijače da dođu u što većem broju i pruže nam podršku.“ – rekao je i potom dodao:

„Takođe bi još samo dodao da će za vikend u Bajmoku biti prava poslastica za sve ljubitelje fudbala jer ce se odigrati jedan od najstarijih derbija izmedju dva najstarija kluba u Vojvodini, i očekujem oko 2000 do 3000 hiljade ljudi.“

Za vikend se igra jedan od najstarijih derbija u Vojvodjanskoj ligi, naš tim Radnički 1905 dočekuje Bačku 1901 iz Subotice. Očekuje se oko 4000 hiljade ljudi na našem stadionu.

2
0

0 Komentara

Ostavi komentar

Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.

Unesite pojam i stisnite enter