0

VAŽNA TRI BODA ZA PAZARCE: Majdevac jednim golom presudio Radničkom za peto mesto! (VIDEO)

Objavljeno: 06.03.23 u 17:12

Minimalac ekipe sa jugozapada Srbije

Fudbaleri Novog Pazara savladali su danas na svom terenu Radnički iz Kragujevca sa 1:0 u okviru 25. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.

Jedini pogodak na meču delo je sjajnog Andrije Majdevca u 19. minutu, koji je napravio izuzetan solo prodor, a potom je matirao čuvara mreže protivničkog tima.

Gosti su u 60. minutu došli do izjednačenja, ali je gol Vasilija Đurića poništen zbog ofsajd pozicije.

Meč je počeo minutom ćutanja za četvoro dece stradalih u jučerašnjem požaru, a potom i ubacivanjem plišanih igračaka na teren, koje će biti poklonjene deci zemljotresom pogođenih Turske i Sirije.

Utakmicu na Džaizkoin areni pratilo je oko 4.000 gledalaca, među kojima je bio i ambasador Turske u Srbiji, Hami Aksoj.