0

U NOVOM SADU BEZ TRENERA, ALI I BEZ GOLOVA: Sudar dva bezidejna tima!

Objavljeno: 06.03.23 u 21:26

Gotovo da ništa od fudbalske predstave nije viđeno za više od 90. minuta nadmetanja!

Raspored Mozzart bet Superlige Srbije spojio je u 25. kolu dve ekipe koje se bore za opstanak u elitnom rangu takmičenja. Mladost GAT je u Novom Sadu ugostila sastav niškog Radničkog, a osim bezidejne igre timove je krasila još jedna zajednička karakteristika.

Oba kluba su na teren izašla bez dosadašnjih šefova stručnog štaba, koji su nedavno napustili svoje funkcije. Reč je o Nenadu Lalatoviću i Ljubomiru Ristovskom.

Utakmica je završena najmanje popularnim rezultatom (0:0), a publika nije videla mnogo toga zanimljivog.

Domaćin je uspeo da ubaci loptu u mrežu u 29. minutu, ali je pogodak iskusnog defanzivca Nikole Vujadinovića poništen zbog ofsajd pozicije.

Jedinu pravu priliku Radnički je propustio u samom finišu meča, kada je u 89. minutu posle centaršuta Andreje Stojanovića glavom šutirao Miljan Škrbić. Golman Mladosti, Marko Knežević, odlično je intervenisao i tako sačuvao prvi bod za GAT nakon trijumfa nad Partizanom.