0

JAVOR SE SPASIO PORAZA: Mladost u finišu ispustila pobedu u Ivanjici!

Objavljeno: 06.03.23 u 19:11

Uzbudljiva utakmica u srpskom prvenstvu

Odličan meč su po veoma lošim uslovima odigrali fudbaleri Javora i Mladosti iz Lučana, a konačan rezultat je bio 1:1 u meču 25. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Gosti su došli do prednosti već u 33. minutu preko Radivojevića, a do samog kraja se činilo da će ostvariti veoma bitnu pobedu.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Ipak, da tako ne bude postarao se igrač Javora, Kopitović u 88. minutu susreta pogotkom za izjednačenje i konačan rezultat.

Posle ovog remija Javor je na 11. mestu Superligi Srbije sa 24 boda, dok je Mladost na 14. poziciji sa tri boda manje i sve manjom šansom da stignu do plej-ofa.