0

JOVELJIĆ POGODIO ZA VOĐSTVO, LA GALAKSI NIJE IZDRŽAO: Dalas režirao preokret i odneo 3 boda! (VIDEO)

Objavljeno: 05.03.23 u 09:59

MLS se vratio.

Ekipa Los Anđeles Galaksija je poražena na startu šampionata od Dalasa rezultatom 3:1, a reprezentativac Srbije Dejan Joveljić postigao je utešni pogodak.

Sve se dogodilo u 35. minutu meča, kada je lopta stigla do Alvaresa na desnoj strani, on ju je ubacio u peterac gde je pronašao Dejana Joveljića koji je bio na pravom mestu i tako zatresao protivničku mrežu.

Međutim, domaća ekipa je izjednačila deset minuta kasnije golom Alana Velaska, da bi u drugom poluvremenu došli do preokreta golovima Hesusa Fereire u 56. i 64. minutu.

Los Anđeles Galaksi je sada na pretposlednjem mestu, dok je Dalas na trećem.