0

SVEMOĆNI MBAPE: Kilijan postao najbolji strelac u istoriji PSŽ-a, upisao se i Mesi! (VIDEO)

Objavljeno: 04.03.23 u 23:25

Sjajan meč na Parku Prinčeva!

Pari Sen Žermen slavio je protiv Nanta u 26. kolu Lige 1 – 4:2. Ovo je bila uvertira za Parižane pred revanš meč osmine finala Lige šampiona protiv Bajerna.

Sve je počelo idealno za ekipu Kristofa Galtijea. Nakon 17 minuta vodili su sa 2:0. Uvodni gol u 12. minutu postigao je Lionel Mesi, dok je 2:0 na semaforu bilo posle autogola Hađama.

Ipak, nisu se predali fudbaleri Nanta. Već do poluvremena uspeli su da se vrate u igru. Prvo je Blas u 31. minutu smanjio na 2:1, da bi potpuno izjednačenje doneo Ganago u 38. minutu.

U drugom poluvremenu, PSŽ je ipak uspeo da prelomi utakmicu i golovima Danila Pereire u 60. minutu i Kilijana Mbapea u prvom minutu nadokande stigne do ubedljive pobede. Kilijan Mbape ovim golom postao je i najbolji strelac u istoriji Pari Sen Žermena.