0

MORAĆE SVRAKE JOŠ DA RADE DA DOĐU NA NIVO GRAĐANA: Mančester siti bolji od Njukasla u derbiju! (VIDEO)

Objavljeno: 04.03.23 u 15:53

Važna pobeda za Gvardiolinu ekipu!

Mančester siti je na Etihadu savladalo Njukasl u okviru 26. kola Premijer lige – 2:0. Strelci su bili Foden i Silva.

Domaća ekipa povela je u 15. minutu preko Fila Fodena koji je fenomenalnim slalomom kroz odbranu Njukasla doneo vodeći pogodak aktuelnom šampionu Engleske.

Na drugi gol čekalo se sve do 67. minuta. Lopta je došla do Erlinga Halanda koji je prosledio do Bernarda Silve. Portugalac nije imao dobar prijem, ali je pored toga uspeo da šutira i savlada Poupa.

Do kraja bilo je prilično mirno, Njukasl je pokušao da se vrati u utakmicu, ali prevelikog uspeha, te je ostalo 2:0.

U sledećem kolu, Siti gostuje Kristal Palasu na Selhurst Parku, dok će Njukasl dočekati Vulvse.