0

LACIO SLAVIO U NAPULJU: Bombe Vesina i SMS-a obeležile meč!

Objavljeno: 04.03.23 u 08:58

Lacijali odneli važnu pobedu u borbi za Ligu šampiona.

Sinoć su u okviru 25. kola itaijanske Serije A utakmicu odigrali Napoli i Lacio, gde su nebeskoplavi iznenadili ekipu Lučana Spaletija i na stadionu ,,Dijego Armando Maradona’’ slavili 1:0, a heroj meča bio je Matijas Vesino.

Ovo je prvi poraz Napolitanaca na svom terenu ove sezone, ukupno drugi u šampionatu, koji još uvek drže samouvereno prvu poziciju sa 65 bodova, i imaju 17 bodova više od Lacija koji je pretekao Inter i Milan sa bodom više i sa utakmicom više.

Napoli je bio blizu izjednačenja u 79. minutu, kada je Viktor Osimen pogodio prečku, da bi u nastavku i Di Lorenco probao, ali neprecizno.

Sergej Milinković Savić je imao priliku da poveća prednost u 90. minutu projektilom iz slobodnog udarca, ali je pogodio prečku.

Ekipa Mauricija Sarija je odligrala sjajan meč.