0

TSC DIŠE ZA VRATOM PARTIZANU: Sjajnom igrom u Kragujevcu do ogromna tri boda!

Objavljeno: 02.03.23 u 16:12

Izvanredna partija gostiju iz Bačke Topole

Fudbaleri TSC nastavili su sjajan niz pošto su danas u okviru 24. kola Mozzart Bet Superlige Srbije savladali ekipu Radničkog u Kragujevcu sa 0:2.

Pitanje pobednika je već bilo rešeno posle prvih 45 minuta, a najzaslužniji za sigurno pobedu gostiju iz Bačke Topole bio je Saša Jovanović.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Pomenuti igrač je prvo asistirao Milosavljeviću sa prvi gol TSC-a, da bi potom prelepim pogotkom iz voleja u 31. minutu postigao pogodak i postavio konačan rezultat.

Ovim trijumfom je TSC „zakucao“ svoje treće mesto i sada je stigao Partizan za kojim zaostaje samo bod, a treba napomenuti da crno-beli već sutra igraju svoj meč protiv Crvene zvezde.