0

SPARTAK SIGURAN U SUBOTICI: „Golubovi“ koristili svoje šanse i došli do pobede protiv Novog Pazara!

Objavljeno: 01.03.23 u 18:20

Veliki trijumf domaćina koji se približava plej-of zoni

Fudbaleri subotičkog Spartaka su na svom terenu uspeli da dođu do nova tri boda pošto su sa 2:0 savladali ekipu Novog Pazara u okviru 24. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

I pored toga što su gosti stvorili više prilika domaći su uspeli da ih materijalizuju, a sve je počelo u 22. minutu kada se Bjelović upisao u strelce.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Do kraja poluvremena nije bilo više pogodaka, ali je Novi Pazar izašao dosta ozbiljnije po otvaranju drugog dela igre, ipak i dalje nije bilo pogodaka za tim trenera Stankovića.

Spartak je strpljivo čekao svoju šansu iz kontranapada, a to se isplatilo tek u 86. minutu kada je pitanje pobednika svojim golom rešio Srećković kome je asistirao Ado.