0

SIGURNE POBEDE ARSENALA I LIVERPULA: Martineli se razgoropadio!

Objavljeno: 01.03.23 u 22:54

Pobede domaćina!

Arsenal je na svom terenu deklarisao ekipu Evertona u okviru zaostalog 7. kola engleske Premijer lige. Mrežu rivala ‘načeo’ je Bukajo Saka u 40. minutu susreta, da bi neposredno pre odlaska na poluvreme, prednost Artetinog tima poduplao Martineli.

Do kraja susreta, pobedu Arsenala overavali su Odegard u 71. minutu i svojim drugim golom Martineli u 80. minutu susreta.

U drugom susretu večeri, Liverpul je ugostio Vulverhemptona i naneo im poraz rezultatom 2:0. Prvi pogodak viđen je u 73. minutu, kada je Van Dajk iskoristio asistenciju Žote, dok je drugi gol delo Mohameda Salaha.