0

PUAČA RAZOČARAN NAKON PORAZA: ‘Crveni karton je prelomni trenutak!’

Objavljeno: 28.02.23 u 21:33

Poraz Zmajeva u Surdulici!

Fudbaleri Voždovca i Radnika sastali su se danas u Surdulici, u okviru 24. kola Mozzart bet Superlige Srbije, a slavio je domaćin rezultatom 2:0 (0:0).

Surduličani su do pobede došli golovima dvostrukog strelca Tarasa Bondarenka koji je bio precizan u 67. i 77. minutu utakmice. Beogradski klub je od 63. minuta igrao sa igračem manje pošto je isključenje zaradio Borisav Burmaz, a u finišu utakmice gosti su imali dva igrača manje posle povrede Predraga Medića i nemogućnosti njegove zamene.

Šef stručnog štaba kluba iz Zaplanjske, Nikola Puača, izneo je svoje utiske posle meča.

-Prelomni trenutak bio je kada je pokazan crveni karton, do tada smo gledali sadržajnu utakmicu na obe strane, kasnije nam nije bilo lako sa igračem manje, a pri kraju i bez dva igrača manje. Čestitam Radniku na pobedi na današnjoj utakmici –  zaključio je Puača.