0

LIDS NEMA REŠENJE ZA EKIPU IZ LONDONA: Mitrović asistirao, Fulam blizu pobede! (VIDEO)

Objavljeno: 28.02.23 u 22:20

Sjajna igra domaćeg sastava!

Fudbaleri Fulama ugostili su ekipu Lidsa u okviru osmine finala engleskog FA Kupa. Nakon 70. minuta borbe rezultat je 2:0 u korist domaćeg sastava, koji je na korak od plasmana u narednu fazu takmičenja.

Odlične partije iz Premijer lige Fulam je nastavio i na drugom frontu, pa nema dileme da se aktuelna sezona već sada može proglasiti vrlo uspešnom.

Fulam je do prednosti stigao u 21. minutu meča, kada je mrežu gostujućeg sasatava zatresao Portugalac, Žoao Palinja.

Sastav koji nastupa pod dirigentskom palicom trenera Marka Silve duplirao je vođstvo u 56. minutu. U ulozi asistenta našao se srpski reprezentativac, Aleksandar Mitrović, a četvrti pogodak na prethodne četiri utakmice postigao je Manor Solomon.

Mitrović je ubrzo postigao i pogodak, ali poništen je nakon reakcije sudija iz VAR sobe. Najbolji napadač Fulama je igru napustio u 69. minutu, a zamenio ga je Karlos Vinisijus.