FOTO : Twitter/@gnkdinamo

POKER DINAMA U HRVATSKOM DERBIJU: Hajduk nemoćan na „Maksimiru“, dugo čekana titula je sve dalje! (VIDEO)

Objavljeno: 26.02.23 u 18:10

„Modri“ su napravili veliki korak ka trofeju

Fudbaleri Dinama iz Zagreba demonstrirali su silu protiv svog najvećeg rivala Hajduka iz Splita sa 4:0 u okviru 23. kola hrvatskog prvenstva.

U najvećoj utakmici hrvatskog fudbala domaćin je još jednom pokazao da još uvek nema konkurenciju u svojoj zemlji kada je reč o šampionskoj trci.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Dinamo je do prednosti došao već u 8. minutu kada je Ademi uspeo da iskoristi sjajnu asistenciju Dina Perića.

Svega dva minuta kasnije totalni potop Hajduka, pošto ovoga puta Ademi uspeva da pronađe Baturinu koji iz polu-voleja matira Sentića.

Do kraja poluvremena novi pogodak za domaćina postiže Ivanušec, kome asistira strelac drugog gola Baturina i već tada je bilo jasno kako će se završiti ovaj meč.

To je bilo sve za prvo poluvreme, kada su pomislili da je to to, usledio je novi gol. Opet Luka Ivanušec, ali sada u 63. minutu, na asistenciju Bruna Petkovića, čime su dodali i završni udarac „bilima“ iz Splita.