0

NEMANJA GUDELJ POMERA GRANICE: ‘Bomba’ srpskog reprezentativca ‘zaledila’ golmana! (VIDEO)

Objavljeno: 26.02.23 u 22:48

Puca od samopouzdanja.

Srpski reprezentativac Nemanja Gudelj nastavio je sa sjajnim partijama u dresu Sevilje. Njegova ekipa večeras se sastala sa Osasunom u okviru 23. kola španske La Lige, a meč je obeležio upravo Gudelj.

Igrao se 63. minut kada je Gudelj odlučio da još jednom podseti kakav udarac ima. On je sa preko 30 metara poslao razoran udarac, koji je golmana ‘skamenio’, a mrežu gotovo pa ‘pocepao’.

To je bio izjednačujući pogodak u tom trenutku. Sada se igra poslednjih deset minuta utakmice, a rezultat je nerešen – 2:2.