0

NAPOLI MOŽE DA OTVORI SLAVLJENIČKI ŠAMPANJAC: Novi kiks Intera, Bolonja zaustavila neroazure! (VIDEO)

Objavljeno: 26.02.23 u 15:15

Neočekivan poraz!

Ekipa Bolonje savladala je na svom terenu Inter minimalnim rezultatom, 1:0 u 24. kolu Serije A. Jedini strelac bio je Orsolini.

Domaćini su već u prvom poluvremenu zatresli mrežu neroazura međutim taj pogodak je poništen zbog ofsajda.

Kao tvrd orah pokazala se Bolonja, te je bilo jasno da će teško biti Interu da dođe do sva tri boda. U 63. minutu Edin Džeko je zamenio Romelua Lukakua i tako upisao svoju 500. utakmicu u ligama petice.

Međutim, ni bosanskohercegovački napadač nije pomogao ekipi Simonea Inzagija da izbegne poraz.

Igrao se 76. minut, D’Ambrozio je pogrešio, a njegov pas je presekao Šauten, te fenomenalno pronašao Orsolinija koji se ‘uvukao’ između linija odbrane Intera i efektno matirao Onanu za veliko slavlje i tri boda njegove ekipe.

Inter je prvi pratilac vodećeg Napolija, a nakon ovog kola, Napolitanci beže ogromnih 18 bodova.