Zlatan Ibrahimović (FOTO: Twiiter/AC Milan)

MILAN RUTINIRAO ATALANTU: Ibrahimović oborio rekord! (VIDEO)

Objavljeno: 26.02.23 u 23:23

Velika pobeda za domaćina!

Milan je na svom San Siru dočekao ekipu Atalante u okviru 24. kola italijanske Serije A. Bio je ovo duel dveju ekipa koje se bore za mesto u Ligi šampiona naredne sezone, a slavio je domaćin sa 2:0.

Vodeći pogodak za ‘Rosonere’ viđen je u 25. minutu utakmice, kada je autogol postigao Muso. To je ujedno bio i jedini pogodak koji smo videli u prvom delu susreta. Pobedu Milana overio je Mesijas u 86. minutu na asistenciju Leaa.

U drugom poluvremenu nastupio je Zlatan Ibrahimović koji je oborio rekord, kao najstariji igrač Milana koji je zabeležio nastup. Do sada je rekorder bio Kostakurta sa 41 godinom i 26 dana, a švedski napadač prestigao je sa 41 godinom i 146 dana.