0

ČELSI RAZBIJEN U GRADSKOM DERBIJU: Totenhem nadigrao „plavce“ i najavio otkaz Grema Potera! (VIDEO)

Objavljeno: 26.02.23 u 17:20

Više nema opravdanja za ovakvu očajnu igru

Fudbaleri Čelsija poraženi su u londonskom derbiju protiv Totenhema, koji je na svom terenu slavio sa 2:0 u okviru 25. kola Premijer lige.

Uprkos odličnim šansama i igri u prvom poluvremenu, mreže su mirovale posle prvih 45 minuta. Ipak, najuzbudljivi period prvog dela bila je sama završnica.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Haverc je oštro startovao na Ričarlisona, a onda i Ziješ, nakon čega je Brazilac ušao u verbalni sukob sa Marokancem.

Ubrzo su se stvari zakuvale, pritrčali su i ostali igrači, a u jednom trenutku Ziješ je ošamario Emersona

Sudija mu je prvo pokazao direktan crveni karton, ali je onda reagovao VAR, sudija je pogledao snimak ponovo i neočekivano poništio odluku.

U drugom poluvremenu smo konačno videli golove. Kepa je prvo odbranio udarac, da bi lopta stigla do Skipa koji je snažnim udarcem matirao golmana Čelsija.

Do kraja utakmice viđen je još jedan gol. Igrao se 82. minut utakmice, Dajer je upisao asistenciju, a gol je postigao Kejn.