0

RAJKOVIĆ KIKSNUO: Brajtvajt ostavio bodove u Barseloni! (VIDEO)

Objavljeno: 25.02.23 u 16:19

Odličan meč.

Ekipa Espanjola slavila je protiv Majorke u 23. kolu španske La Lige rezultatom 2:1.

Sve je počelo u 22. minutu velikom greškom srpskog čuvara mreže na golu Majorke, Predraga Rajkovića. Poslao je jedan neprecizan pas, što je iskoristio bivši igrač Barselone, Aleiš Vidal i asistirao još jednom bivšem igraču Barse u dresu EspanjolaMartinu Brajtvajtu.

Gosti su uspeli da se vrate u igru do poluvremena. Sjajnim udarcem sa ivice kaznenog prostora Murići je savladao golmana domaćih.

Ipak, nakon samo šest minuta igre, Majorki je presudio Martin Brajtvajt. Nakon pasa Nika Melamede danski napadač je još jednom pogodio mrežu Predraga Rajkovića i doneo svom timu pobedu.

Osim Rajkovića u startnih 11 Majorke našao se i Matija Nastasić.