
during the 2022/2023 Turkish Airlines EuroLeague Regular Season match between Crvena Zvezda mts Belgrade and Alba Berlin at Aleksandar Nikolic Hall on February 24, 2023 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)
PIONIR DOČEKAO GUDURIĆA: Orilo se – „Vrati se u Zvezdu, Gudura!“ (FOTO) (VIDEO)
Sjajan doček.
Košarkaški Crvene zvezde Meridianbet vode sa 44:39 protiv Albe iz Berlina na poluvremenu utakmice 25. kola Evrolige.
Od početka meča crveno-beli imaju prednost, a videćemo kako će izgledati u nastavku meča.
Totalna erupcija u dvorani Aleksandar Nikolić dogodila se kada je svoje mesto zauzeo Marko Gudurić, nekadašnji igrač Zvezde, a sada košarkaš Fenerbahčea.

Srpski košarkaš je ostao u Beogradu nakon sinoćnje pobede njegovog tima nad Partizanom, 97:94. Gudurić je bio i najbolji igrač utakmice sa 25 poena.
U trenutku kada je ušao u popularni Pionir sa tribina se zaorilo – „Vrati se u Zvezdu, Gudura!„, a da li će Marko ispuniti želju navijača, videćemo.
Ovacije i poruka za Gudurića u Pioniru pic.twitter.com/xIuBKskznw
— sportsscandals (@sportsscandals1) February 24, 2023
NAJNOVIJE VESTI O CRVENOJ ZVEZDI:
KAMPACO KORAK BLIŽE ZVEZDI: Velikan odustao od dovođenja Argentinca u svoje redove!
NOVAK O PONUDI BAHARA DA ODIGRAJU MEČ: „Želim mu dobrodošlicu, imamo zajedničkog prijatelja!“
MILOŠ MILOJEVIĆ ŽESTOKO ‘OPLEO’ PO BAHARU: ‘Treba da ga pitaju novinari zašto je to uradio!? – Imam manje lošeg iskustva od njega!’
PETRUŠEV O PLASMANU U FINALE ABA LIGE: ’Tu smo gde treba da budemo!’
0 Komentara