0

POPOVIĆ RAZOČARAN: „Kao neki prekid da smo imali – nama je sigurno najteže!“

Objavljeno: 23.02.23 u 21:43

Nije mu lako.

Fudbaleri Partizana poraženi su od Šerifa iz Tiraspolja sa 3:1 u Beogradu. Tako su, ukupnim rezultatom 3:2, ispali iz Lige konferencija.

Nakon utakmice, za novinare je pričao Aleksandar Popović, golman crno-belih.

Neočekivano… Imali smo rezultat, posle sve okrenulo. Razočarani smo, ali idemo dalje. – započeo je popularni Pop.

NAJNOVIJE VESTI O PARTIZANU:

Zatim je analizirao utakmicu i ono što se dogodilo.

Prvih 20 minuta vrhunska je utakmica bila, imali smo kontre odlične, dali gol. Ne znam šta se desilo, analiziraćemo. Da ne pričam ovako vruće glave. Nama je sigurno najteže. – jasan je golman crno-belih.

Nisu smeli ovo da dopuste…

Imali smo pozitivan rezultat. Nismo gubili na poluvremenu. Zadnjih pet minuta prvog poluvremena i prvih pet drugog poluvremena, kao neki prekid da smo imali. Imali su dva, tri šuta, kornera. Nismo smeli da dopustimo. – zaključio je Popović.