0

CRNO-BELI ODMAH NAČELI ŠERIF, PA DOŽIVELI ŠOK: Kvinsi Menig odlično pogodio – Saničanin očajnom reakcijom poklonio penal i izjednačenje gostima! (VIDEO)

Objavljeno: 23.02.23 u 19:03

Sjajan početak!

Fudbaleri Partizana od 18 časova i 45 minuta dočekuju ekipu Šerifa iz Tiraspolja u okviru revanša utakmice baraža za osminu finala Lige konferencija. Moldaviji, crno-beli su slavili sa 1:0, golom Rikarda Gomeša.

Bolje su meč otvorili crno-beli, što su i iskoristili u 14. minutu. Naime, Rikardo je iskoristio nešto lošije postavljenu odbranu ekipe iz Moldavije, proigrao Kvinsija Meniga koji je utračao u prostor, a zatim i rutinski savladao golmana Kovala.

Holandskom fudbaleru je ovo prvi gol u Ligi konferencija ove sezone.

Međutim, odmah je usledio šok za crno-bele. Siniša Saničanin je očajno reagovao u svom kaznenom prostoru u 22. minutu i poklonio penal Šerifu, koji je nakon VAR gledanja dosuđen.

Sedrik Badolo bio je precizan za ekspresno izjednačenje.