0

DOSTA MIRNO U LIGI ŠAMPIONA ZA SADA: Marez prelepom varkom doneo prednost ‘Građanima’! (VIDEO)

Objavljeno: 22.02.23 u 21:49

Ne preterano sadržajna poluvremena za sada!

Ekipa Intera u okviru šesnaestine finala Lige šampiona dočekuje Porto na ‘Đuzepe Meaci’. Glavni arbitar na ovom susretu je Srđan Jovanović, najbolje rangirani srpski sudija. Nakon prvog poluvremena, mreže su mirovale, pa se na poluvreme otišlo rezultatom 0:0.

Druga utakmica koja se igra večeras donosi nam duel Lajpciga i Mančester sitija. Jedini pogodak tokom prvog poluvremena viđen je u 27. minutu, kada je mrežu domaćina zatresao alžirski internacionalac, Rijad Marez. Nakon jako loše reakcije odbrane, ali i njegovog lucidnog poteza, uspeo je da matira rivala.