0

LIVERPUL KRENUO GROMOVITO, PA POTPUNO STAO: Napoli ima minimalac na poluvremenu! (VIDEO)

Objavljeno: 21.02.23 u 21:52

Dva različita duela za sada!

Liverpul je u okviru šesnaestine finala Lige šampiona dočekao ekipu Real Madrida na Enfildu. Sve je počelo jako dobro za ‘Redse’, jer je prednos Klopovoj ekipi u 4. minutu doneo Darvin Nunjez.

Već u 14. minutu bilo je 2:0 za Liverpul, kada je grešku rivala iskoristio Mohamed Salah i matirao Kurtou.

Goste je u život vratio Vinisijus u 21. minutu, na asistenciju Benzeme. Uspeli su izabranici Anćelotija do poluvremena i da poravnaju rezultat, a ponovo je precizan bio Vinisijus.

Jedini pogodak u prvih 45 minuta duela između Ajntrahta i Napolija viđen je u 40. minutu, kada je precizan bio Osimen. Par minuta ranije Kvaračkelija je promašio kazneni udarac.