0

KADA JE TEŠKO TU JE MESI: Magija Argentinca u poslednjim sekundama meča donela pobedu Pari Sen Žermenu! (VIDEO)

Objavljeno: 19.02.23 u 16:33

Izvanredan potez najboljeg igrača današnjice

Publika u Parizu je mogla da gleda izuzetan meč ovog popodneva između ekipa Pari Sen Žermena i Lila, koji je posle velike drame završen sa 4:3 za domaće.

I pored izvanrednih poteza Mbapea i Nejmara, gosti su gotovo do same završnice, tačnije do 87. minuta imali tri boda u džepu, ali se onda dogodio preokret.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Prvo je Mbape zatresao mrežu za izjednačenja, a taj ishod je ostao takav gotovo do samog kraja, kada je loptu u ruke uzeo Lionel Mesi.

Argentinac je u 94. minutu izveo majstorski slobodan udarac u poslednjim sekundama utakmice i napravio je pravi delirijum u Parizu, pošto je postigao prelep pogodak za pobedu domaćina.