head coach Sasa Ilic Fudbal-Super League Season 2021/2022 Cukaricki v Mladost (Lucani) Beograd, 19.02.2022. foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

NEMA GREŠKE ZA CSKA: Tim Saše Ilića upisao novu pobedu!

Objavljeno: 18.02.23 u 18:45

Još jedna sigurna partija!

Klub koji sa klupe predvodi legenda Partizana, Saša Ilić, CSKA iz Sofije, nastavlja sa odličnim partijama u bugarskom prvenstvu.

Danas su savladali Botev sa 3:1 i tako ostali na prvom mestu sa četiri boda više od Ludogoreca, koji ima i meč manje. Ovo je druga pobeda za Ilićev tim u isto toliko kola u prolećnom delu šampionata.

Već u prvih 25 minuta pitanje pobednika je bilo rešeno. Ubedljivo najbolji igrač utakmice, Dakens Nazonu, danas je prvo načeo Botev u 10. minutu, a potom i duplirao prednost CSKA u 25. minutu.

Jeste Botev došao do gola u poslednjem minutu prvog poluvremena, ali se pobeda Ilićevog tima nije dovela u pitanje ni jednog momenta.

Samo što je počelo drugo poluvreme, Maurisio je povećao na 3:1 i tako, ispostaviće se, postavio konačan rezultat.