0

MAGIJA „REDSA“ U NJUKASLU: Liverpul pobedom prekinuo strašan niz „svraka“!

Objavljeno: 18.02.23 u 21:11

Sada su korak bliže Evropi

Fudbaleri Liverpula su u pravom derbiju 24. kola engleske Premijer lige u gostima savladali ekipu Njukasl junajteda sa 0:2.

Već u 10. minutu „redsi“ dolaze do vođstva, Aleksander Arnold je upisao asisentciju, a gol je postigao Nunjez.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Nakon utakmica u kojima je uspio promašiti nemoguće, sada je Urugvajac postigao gol, te je tako svom timu vratio nadu u trijumf.

Samo sedam minuta kasnije bilo je 0:2. Salah je ovaj put upisao asistenciju, a gol je postigao Gakpo, te je tako još više šokirao domaće.

Ni tu nije bio kraj šokovima za domaće navijače. Naime, oni su u 22. minutu ostali sa igračem manje nakon što je direktan crveni karton dobio golman Poup.

On je istrčao van svog šesnaesterca i potom je napravio neverovatnu glupost. Bacio se da loptu udari glavom, a zatim ju je uhvatio u ruke.

Sudiji nije preostalo ništa drugo nego da mu pokaže put u svlačionicu, zbog čega je Njukasl do kraja meča imao izuzetno težak zadatak.

U drugom poluvremenu nije bilo golova, a niti nekih prilika na obe strane.